Gönençler Kereste Hakkımızda 
0(262) 414 19 00 - 0(532) 287 93 83 iletisim@gonenclerkereste.com

Hakkımızda


Kocaeli Gölcük'te 1974 yılında ticari hayatına  ‘Gönençler Kereste’ olarak başlayan firmamız 1991 yılında büyüyerek “Gönençler Kereste ve İnşaat Tic.San.Ltd.Şti” adıyla ilk kereste Fabrikasını kurmuştur.

40 senelik deneyimiyle ve bünyesinde bulundurduğu profesyonel kadrosuyla sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, kaliteli iş anlayışı göz önüne alınarak,İnşaatlık kereste, Palet, Doğramalık kereste, çatı kerestesi, plywood, osb, lambiri ve rabıta üretimi yaparak  hizmet veren firmamız sektörün önde gelen firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir.

“Gönençler Kereste ve İnşaat Tic.San.Ltd.Şti” olarak her geçen gün büyüyen ve büyüdükçe de kendisini yenileyen, kurumsallaşma adına sürekli atılım ve yatırım yapan güçlü ve köklü firma olma yolunda hızla yürümektedir. Sektörde emin adımlarla ilerleyen  “Gönençler Kereste ve İnşaat Tic.San.Ltd.Şti” çalışma prensibi olarak gördüğü her işi mutlak bir gayretle yapmaktadır.

 

Amacımız müşterilerimize en kaliteli ürünleri en avantajlı koşullarla sunmaktır. Bu ilke doğrultusunda dürüstlük unsurundan hiçbir zaman taviz vermeden çalışkan , üretken ve güçlenen firma olmak istemektedir.

Şirketimizde daima üç sac ayağı vardır:

  • Ürünlerimizin yüksek kalitesi
  • Uygun fiyat politikası
  • Müşteri memnuniyeti

 

Hedeflerine varma konusunda ısrarcı ve azimli hareket ederken sizleri de bu azim ve kararlılığı yakından görmeye bekliyoruz. Saygılarımızla…


© 2016 Gönençler Kereste. All Rights Reserved.